Garmin express

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JaKot 24. 7. 2016 23:09

Mám problém. Postupem času se mně neukáže v GE spojení mezi Garmin Nuvi 3597 a počítačem, resp po otevření Garmin Expresu mám nabídku aktualizací, ale hlásí mně nepřipojení navigace k PC. Došlo k tomu tak, že spojení (propojení) někdy selhalo až postupně nejde propojit vůbec. Zkoušel jsem několik kabelů USB a nebo spojit na různé PC, ale nic. Takže nemohu aktualizovat mapy ani nic dalšího. Setkali jste se s tím někdo? Už rok nemám aktualizované mapy a to je škoda. Ani si do PC nemohu stáhnout projeté trasy apod.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 26. 7. 2016 18:20

Zdravím, vyndat z auta stojánek a připojit se přes něj. To by nepomohlo? To nejde? Někdo v okolí nemá Garmina?
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Uživatel

Odeslat příspěvekod Dagy2 28. 7. 2016 12:58

neviem čo by s tým mohol mať mechanický držiak do auta...

JaKot:
1/ nepíšeš čo je to za Garmin, takže netuším, či používa miniUSB port pre spojenie s PC aj pre nabíjačku v aute.
alebo máš aktívny držiak a miniUSB je len pre PC?

Na jednej z NUVI navigácií sa po rokoch používania vyvyklal konektor miniUSB a najprv sa nedalo pripojiť k PC a potom prestalo ísť aj nabíjanie.
To je jeden tip

2/ pokiaľ je mechanicky spojenie s káblom OK, nezostáva len
- urobiť reset Garminu a skúsiť znova
- odinštalovať všetky garmin aplikácie z PC, reštartovať PC a nainštalovať znova. Aký OS používaš v tom PC?
Dagy2
Uživatel

Odeslat příspěvekod goast 5. 1. 2017 04:19

a jsou tu nové mapy 2017.30
goast
Uživatel

Odeslat příspěvekod Cheetah007 4. 11. 2017 17:58

CHYBA PRI INSTALALACI "GARMIN EXPRESS"

Zdravím vážení, potřebuji radu.

Nedaří se mi nainstalovat aplikaci GarminExpress abych si na Nuvi55 LT zaktualizoval mapy a systém, plus abych si udělal zálohu POI a dalšího.

Já ji v počítači již měl ale odinstaloval abych bahrál novou verzi (dělám to takhle se vším ač někomu přijde že zbytečně)
Při odinstalaci v ovládací panely/Programy/Odinstalovat program/garminExpress, jsem dal volbu odinstalovat, nicméně instalátor nabídl jen další instalaci a aplikace v počítači stále byla.
Smazal jsem ji tedy ručně, plus veškeré záznamy v registrech, její pozůstatky v systému, prostě sakumprásk.

Byla to asi chyba vím, no ted se mi při pokusu aktuální verze, ukazuje tohle a dál se nehnu.
Zkoušel jsem už vše, hledal jsem přes google ale bezvýsledně.
Obrázek
Poradíte co s tím prosím, protože na tohle jsem zdá se krátký, děkuji.

Aplikace WebUpdater z roku 2012 (jiná verze dostupná na garmin.com není) se mi po instalaci USB Drivers normálně spojí, nicméně garmin to sjednotil a instalace čehokoliv včetně SW/FW, probíhá výhradně přes GE....zkoušel jsem i MapUpdater ale nejde.

TAK ne FW jde stále přes WU ale mapy jinak do garmina než přes GE nedostanu.

EDIT:
Tak jsem našel tenhle návod, udělal vše popsané a restartnul NTB, v domění že bude klid, opak je pravdou a už mě to opravdu přestává bavit...co s tím hergot?
https://community.futuremark.com/forum/ ... in-Express
No mám v plánu se z Win10, vrátit na 8.1 a pak už bude klid...

EDIT2:
Tak vše je již v pořádku.
Ve správci uloh jsem našel pár služen některé bez popisu jiné o kterých jsem vůbec netušil k čemu slouží, opatrně jich asi pět ukončil a instalátor se konečně chytil...žádná však nebyla pojmenovaná jako v tom návodu, ale to už je jedno, hlavní je že je GE--Nuvi opět půlně funkční.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zejdl 5. 2. 2018 19:25

Ahoj Cheetah007,
mám stejný problém a již jsem s tím strávil mnoho hodin. Můžeš mi prosím poradit, které konkrétní služby jsi ve správci úloh zastavil ? Díky.
Zejdl
Uživatel

Odeslat příspěvekod Rubic 26. 2. 2018 09:21

Ahoj, ze svého účtu na my.garmin Ti to také nejde stáhnout?
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Uživatel

Odeslat příspěvekod goast 25. 5. 2018 23:23

Zdravím, nějak pokulhávají aktualizace map...Stále 2018\30
goast
Uživatel

Odeslat příspěvekod jole 27. 5. 2018 09:59

Také se mi zdá. I když čtyřikrát do roka je to zbytečné, na což asi už také přišli, ale mohli by něco pípnout.
jole
Uživatel

Odeslat příspěvekod goast 12. 6. 2018 05:11

Tak konečně 2019.10
goast
Uživatel

Odeslat příspěvekod Standoos 30. 6. 2018 21:09

Navigácia Garmin Express je asi tá najlepšia akú som kedy používal a nedám na ňu dopustiť. Za mňa ju odporúčam!
Standoos
Uživatel

Odeslat příspěvekod Ansam 21. 10. 2019 12:20

Na prepojenie je potrebné používať originálne káble - dodané s prístrojom.
Ansam
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dagy2 21. 10. 2019 22:16

Goozling snáď zaspal dobu.
25.6.2019 (slovom dvadsať-devätnásť) píše o aktualizácii CNE2013.41 ??? a o tom, že Garmin Express nevie nahrať mapy do PC ??????

GarminExpress vie nahrať mapy do PC odvtedy čo existuje tento software. Len treba vedieť kde sa to nastavuje. Aktualizácia 2013.xx bola snáď pred 5-timi rokmi?
Dagy2
Uživatel

Odeslat příspěvekod Rubic 31. 10. 2019 14:10

Nabídnuta aktualizace CNEU_NT_2020.20, velikost souboru 5,97GB
A na křižovatce v Srbicích před Teplicemi stále se opakující chyba - neprůjezdné!
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Uživatel

Odeslat příspěvekod Dagy2 3. 11. 2019 15:42

a hlásil si chybu do Garminu?
Dagy2
Uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků