Hlasování přes email

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod hobl 22. 5. 2017 00:20

Zdar:)
zítra nám začína on-line hlasování o 250 000 Kč v soutěži pro začínající podnikatele. a chci se zeptat jestli se někdo setkal s zakony a pravidly facebooku, samozdřejmně chci nasadit legální prostředky pro sdílení, popřípadě kdo by mi pomohl se sdílením nebo jinymi prostredky budu rád a třeba mu usypu trochu z pytle. :D:))

Tenhle mail mi došel od koordynátorky soutěže, jak by ste stím nakladali??

Pro udělení hlasů musí vyplnit e-mail předem, a to z důvodu, aby někdo nepodváděl apod. Zároveň pod svým medailonkem naleznete tlačítko Sdílet. To znamená, když na něj někdo klikne, bude Váš medailonek sdílet na svém facebookovém profilu. Hlasování budeme komunikovat i na Facebooku.

Vy samozřejmě nasaďte všechny legální prostředky na to, abyste dostali co nejvíce hlasů.
Měla jsem dotaz ohledně podpory postu. Povoleno je vše, co není v rozporu se zákonem a pravidly Facebooku.
hobl
Uživatel

Odeslat příspěvekod Bari007 22. 5. 2017 07:10

Proč takový dotaz dáváš probůh do sekce O SuperFóru? Jak to souvisí se SuperFórem?

Zaplať si reklamu + to sdílej kde můžeš. To jsou jediné možnosti v souladu s pravidly.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 22. 5. 2017 13:33

hobl zítra začínám sdílet odkaz na soutěž o 1 000 000 stupidních myšlenek, které nepatří vůbec vypouštět z klávesnice. Můžeš se zúčastnit :oboze :roll:
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků