Přihlášení a změna hesla v Klubu

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Majkl 15. 5. 2016 15:49

Není něco špatně se stránkou pro přihlášení a změnu hesla? Vede na podivnou doménu a mobilní prohlížeče protestují.
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 5. 2016 08:05

Stejně to vidím i na počítači. Něco je evidentně špatně... Chyba nebo záměr někoho?
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 16. 5. 2016 10:17

Nevím, zda je to stejná věc. Ale když chci pokusně, třeba na webu Kaspersky zakoupit produkt, mám podobnou hlášku...

Více o ní píše mozilla zde... https://support.mozilla.org/cs/kb/co-zn ... abezpecene

Je tam chyba v prošlém certifikátu - zřejmě.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 16. 5. 2016 12:09

Obecně to může být prošlý certifikát nebo certifikát vydaný nedůvěryhodnou certifikační autoritou nebo chybné doménové jméno v certifikátu.

Ta první chyba vypadá na certifikát od nedůvěryhodné certifikační autority, ta druhá ukazuje na moc přesměrování (typicky přesměrování na sebe sama, tedy neustále dokola). Já na počítači vidím tu chybu s přesměrováním, certifikát by teď měl být už v pořádku, vidím wildcard certifikát od COMODA pro doménu ostium.cz (i když nevím, proč zrovna ostium.cz, což je cca měsíc registrovaná doména na Ringier ČR a.s.).

Takže to vypadá na nějaké změny na pozadí, které ale zatím nebyly dotaženy.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod Majkl 3. 8. 2016 12:02

Uživatelstvo znovu hlásí, že přihlašování nefunguje. Jednoho jsem dneska navigoval soukromě na login přes mobilní verzi.
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 3. 8. 2016 13:03

Já byl, tuším včera, vykopnut ze stálého přihlášení na mobilní verzi. Nové přihlášení dávalo generální chybu. Až na poněkolikáté se zadařilo.
S pozdravem MgX
MgX
ADM
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajer 15. 8. 2016 14:40

Bari007 píše: ...ostium.cz, což je cca měsíc registrovaná doména na Ringier ČR a.s.).
Takže to vypadá na nějaké změny na pozadí, které ale zatím nebyly dotaženy...


taky to tak vidim : viz. tady "ostium'
a CN Invest - SERAFICO INVESTMENT S.R.O. OZNAMUJE KOUPI ČÁSTI PORTFOLIA VYDAVATELSTVÍ MLADÁ FRONTA A.S.

Pred zmenami mi stacilo se prihlasit do libovolneho subfora a automaticky jsem byl ve vsech ... Nyni musim do kazdeho extra.
Dam priklad: prijde mailem anotace treba do pocitace + dalsi do audiovideo , pred tim stacilo prihlaseni do jednoho a pri kliknuti na to druhe jsem v nem byl automaticky, nyni kazde nutno solo.
Pokud je nekde naka zmena v profilu tak sem na ni neprisel...

Asi novi majitele meni nejak pristupove podminky...
Bavim se o PC, apka v mobilu je pro mne bezpredmetna.
kajer
Uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků