Přetížený server

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod martinsip 5. 7. 2014 16:50

Poslední dobou je celý fórum nějaký pomrvený. Otevření nebo refresh kolikrát trvá hrozně dlouho nebo se mi objeví "server přetížen". Divím se, že už tu není nějaký podobný příspěvek, protože si na to stěžuje kde kdo. Nebo to mažete? Odělejte s tím něco. :/
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 6. 9. 2014 07:46

Tohle se tu objevuje už několik měsíců. (BTW - windows-centrická hláška, nemám funkční Ctrl+R).

Screen Shot 2014-09-06 at 08.34.49.png


Ještě k tomu si to zásadně nepamatuje přihlášení, i kdyby mělo. Na všech prohlížečích na obou komerčních operačních systémech to přihlášení "zapomene", jednou týdně minimálně. Dusíme se pod reklamou, možná by se nějaká přidaná hodnota ve formě korektního fungování boardu hodila - jen návrh.
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 9. 9. 2014 14:46

Zkuste promazat cache prohlížeče. Případně i cookies, nebo jen část cookies na garaz.autorevue.cz. To by mělo pomoci, je to podle mě něco zakešovaného přímo u vás v prohlížeči.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl 11. 9. 2014 19:22

Můj počítač, ze kterýho jsem pořídil ten screenshot, je prakticky novej a jen zřídka používanej. To by šlo hodně rychle…
Majkl
MOD
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 12. 9. 2014 10:42

I když to MF nechce přiznat, problém je na jejich straně. To stejné pozoruji jak na svém počítači, tak i na pracovním. A evidentně v tom nejsem sám.
Bari007
Uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků