Superfórum a IE10

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 3. 2013 16:54

Podporuje SuperForum oficiálně Internet Explorer 10? Co jsem upgradoval, tak mám neskutečné potíže při přihlašování..
Mr.Semtex
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 27. 3. 2013 17:01

Popis prosim problem presneji. Nejaka chyba nebo hlaska, ze je chybne jmeno/hheslo? Ve ktere fazi prihlasovani? Nefunguje to vubec nebo jen nekdy?
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 27. 3. 2013 17:16

Funguje to záhadně, například na Garáž se přihlásím většinou napodruhé, když zadám poprvé přihlašovací údaje jméno/heslo, tak se mi po odkliknutí objeví "Web je zaneprázdněn a nemůže tuto webovou stránku zobrazit", po druhém zadání přihlašovacích údajů už můžu dál a fungovat normálně..

Na AVmanii a zbytku Superfora je to horší, tam se nepřihlásím vůbec, resp. zadám přihlašovací údaje, tváří se to jako přihlášené, ale když chci reagovat na příspěvek, tak se mi i přesto, že jsem se přihlásil třeba před 20 sekundama objeví znovu "Musíte se přihlásit.." a v rohu vidím, že nejsem najednou přihlášený..

Sem píšu z jiného PC, protože jsem se nebyl schopný přihlásit ani na popatnácté.. :-\

Tam kde mám tyto problémy mám: Windows 8 Pro, IE10 a zatím v něm nemám nainstalované žádné doplňky. Kompatibilní režim je to samé..
Mr.Semtex
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 27. 3. 2013 17:29

Tohle urcite neni normalni, vyzkousej promaznout cookies.

Tady chodi spousta lidi s Win8 tak bychom o takovem problemu uz urcite vedeli :-)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků