Tapatalk?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod joachym1 13. 5. 2013 17:42

Nikdy nerikej nikdy, jednou ta podpora tapatalku urcite prijde, pred pokrokem nikdo neutece.
joachym1
Uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 6. 2013 19:01

Já to jako pokrok třeba neberu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 10. 10. 2013 12:45

Marek Lutonský píše:Tapatalk tady přinejmenším v blízké době nepovolíme. Přišli bychom o návštěvnost, protože Tapatalk podle všeho zruší měřicí skripty. Přišli bychom o zobrazení reklamy. A uživatelé by si aplikaci ještě museli koupit (ne od nás). Tapatalk má špatný obchodní model.

Mozna nastal cas prehodnotit situaci. Tapatalk ma nyni i pro Android verzi zdarma (pro iOS a WP jiz delsi dobu), ta verze zdarma ma pry casem zobrazovat reklamu. Alespon za pokus by to jiste stalo.
joachym1
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 10. 10. 2013 14:51

Nechystáme se na to, viz vysvětlení technických záležitostí od Michala Kwolka na předcházející straně.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 11. 10. 2013 19:25

Já ani přesně nechápu smysl. Chvíli jsem to používal, ale pak jsem se na to stejně vykašlal, protože jsem přínos nepochopil.

Chápal bych ho v době hloupých telefonů s malinkým displejem s malinkým rozlišením, ale v době mobilů s 5" displeji, FHD rozlišením a vysokým výkonem nechápu. Navíc fórum má velmi slušnou mobilní verzi...

Podle mě je to zbytečné a je to akorát další zdroj problémů.
Bari007
Uživatel

Odeslat příspěvekod joachym1 12. 10. 2013 08:49

Marek Lutonský píše:Nechystáme se na to, viz vysvětlení technických záležitostí od Michala Kwolka na předcházející straně.

Skoda no, jen aby vam tu neujel vlak stejne jako Nokii, kdyz nechtela ve svych mobilech Android.
Tady uz zverejnil jeden administrator fora podporujiciho Tapatalk, jak to bude s reklamou. Administratori for si sami budou moct zvolit, jestli bude Tapatalk jejich reklamu propoustet nebo ne.
http://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php?p=26075#p26075
joachym1
Uživatel

Odeslat příspěvekod WHITE-CZ 31. 10. 2013 13:11

Tapatalk je vhodný pouze na slabší stroje. Jinak nemá význam.
"Dobrý řidič umírá doma ve své posteli"
WHITE-CZ
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod malejarda 20. 6. 2014 08:39

Marek Lutonský píše:Tapatalk tady přinejmenším v blízké době nepovolíme. Přišli bychom o návštěvnost, protože Tapatalk podle všeho zruší měřicí skripty. Přišli bychom o zobrazení reklamy. A uživatelé by si aplikaci ještě museli koupit (ne od nás). Tapatalk má špatný obchodní model.

Tapatalk jiz obchodni model zmenil. Je zdarma na Androidu, WP i iOS, umoznuje administratorovi fora v nastaveni rozsireni pro tapatalk zvolit, zda se bude uzivatelum tapatalku na foru zobrazovat reklama nebo ne. Je na case prehodnotit situaci.
malejarda
Uživatel

Odeslat příspěvekod Firestone 6. 5. 2017 07:12

Zdravím, nějaká změna či přehodnocení situace?
Firestone
Uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků