Mobilní aplikace SuperFórum.cz pro Android

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod hrabe.x 14. 2. 2016 12:50

Zdravim. Vcera jsem poprve nainstaloval na Android appku superforum. Verze 5.0.0. Mezi oblibena fora se vsak daji pridat jen toto a Computer. U ostatnich to nejde. Chyba aplikace? Mam Lg g4. Android 5.1
hrabe.x
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 2. 2016 18:15

Lze sledovat jakékoliv konkrétní fórum. Nelze jen sledovat hlavní fóra jako Živě, Mobilmania apod..

Ostatně toto nelze ani ve webové verzi.. Takže to bude chybka v aplikaci. Ta volba by v těchto částech neměla být k dispozici..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 24. 2. 2016 17:46

Obcas se stane, ze odeslu omylem prispevek dvakrat, zvlast pri preruseni a obnoveni pripojeni. Bude zavedena moznost smazani vlastniho prispevku?
osobne2
Uživatel

Odeslat příspěvekod ka-spel 25. 2. 2016 09:34

To bych potřeboval taky. Stává se mě to často. Šlo by vylepšit vkládání youtube, aniž by se musel extra upravovat zkopírovaný link?
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 25. 2. 2016 20:11

Podívám se na to. Ale mazání bude trochu problematické..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 26. 2. 2016 00:28

Starší verze fungovala i na pomalém internetu od Mobil.cz, tahle už ne. Dá se to vyřešit? Nebo bych poprosil o odkaz na starší verzi.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 26. 2. 2016 20:55

Co si mám představit pod tím, že nefunguje? A starou verzi už nemám..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 27. 2. 2016 10:40

Tak to ted zkousim znovu a funguje. Predtim to nic nenacetlo protoze vyprsela doba platnosti pozadavku nebo co...
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 27. 2. 2016 10:51

Tak ta google knihovna má nastavený nějaký timeout a někdy je mobilní připojení na hranici spíš nefunguje.. Můžu trochu zvýšit čas, než nastane timeout..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 14. 3. 2016 00:51

Také se přimlouvám za možnost mazání příspěvků. Že stejného důvodu jako ostatní, přes mobilní připojení často vidím chybovou hlášku a následně mám příspěvek dablovaný a není jej jak smazat.
Kibitz
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 3. 2016 07:32

V příštím týdnu se snad konečně k tomu dostanu..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 14. 3. 2016 21:41

Ještě mě napadá jedna věc, která by se mohla hodit. Volba načítat obrázky jen při připojení přes Wi-Fi
Kibitz
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 3. 2016 13:46

Zkus používat opera max. Dost šetří data.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne2 2. 5. 2016 05:25

V poslední době se mi třikrát stalo, že se příspěvky dublují. Odešlou se dvakrát, i když jsem je odeslal pouze jednou. Asi to není chyba aplikace. Dublovaný příspěvek pak ale neumí aplikace smazat, možnost je pouze upravit. Chtělo by to opravdu zavést funkci smazání vlastního příspěvku.
Jinak tedy ta aplikace nemá žádnou chybu.
osobne2
Uživatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 2. 5. 2016 10:07

Po delším používání mám ještě jeden námět na zlepšení. Aktualizace stránky tažením prstu zhora dolů, po vzoru třeba opery, hodně praktické a návykové.
Kibitz
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků