Nedokážu se přihlásit - pomůže někdo?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod rakkev 1. 10. 2010 14:14

Tak netuším, co se pos.ralo, ale včera jsem naprosto normálně fungoval - pak jsem se kolem 22. hodiny odlogoval, dneska nastartuju komp, kliknu v Opeře na okno "AV-fórum" - a čumím jak nahá (_!_) z roští - nedokázal jsem se ani přihlásit, požadavek na zaslání náhradního hesla nereaguje, nejde mi Galérie, víc jsem zatím nezjistil - ale NĚCO JE ŠPATNĚ.
Doufám, že s tím administrace brzo něco udělá.
Do včerejška "moderující bastlíř" Ekkar
rakkev
Uživatel

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 10. 2010 15:20

V administraci Ekkar normálně existuje, ze strany fóra anomálie nenastala. Ale email máš, jak vidím na Seznamu, a jelikož méně spolehlivá freemail služba u nás možná ani neexistuje, zkusil bych ověřit, jestli ti ta schránka vůbec funguje a přijímá poštu; možná bude třeba tam promazat pár starších zpráv.

BTW> Tebe by člověk poznal, i kdyby ses nepodepsal.
Deleted user

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 10. 2010 16:39

Schránka je funkční, jen si to staví procesory, potvory. Mail došel po hodině a něco, už jsem funkční - a nas.ranej jak kýbl...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 1. 10. 2010 18:49

Na seznam jde mail bezne dele nez hodinu... vetsinou ale nakonec dorazi :-)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 10. 2010 20:09

Já akorát nechápu, co s tím bylo - běžně používám 3 hesla, která měním vždycky najednou - a najednou mám změněný heslo na Superfóru, aniž bych cokoliv udělal. Kdo se v tom zase rejpal...? A furt mi nefunguje přihlášení do Galérie, když kliknu na "Zapomněl jsem heslo", hodí mne to na stránku MF, kde se v pohodě přihlásím (obvyklý nick, nové změněné heslo) - jen do Galérie se snad budu muset znovu zaregistrovat nebo co...! :twisted: :twisted: :twisted:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Uživatel

Odeslat příspěvekod miho 1. 10. 2010 20:25

Musel sis zmenit heslo uz davno a na foru te drzelo automaticke prihlaseni ktere s heslem nepracuje. Cookie automatickeho prihlaseni ti ale prestala fungovat kvuli dnesni zmene domeny avmanie. Tot vse. Zadne spiknuti v tom neni :)
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 10. 2010 20:51

Heslo si měním co čtvrt roku - a automatické přihlašování nepoužívám, protože na komp leze víc lidí - můj "Správce hesel" je prázdný podobně jako moje šrajtofle den před vejplatou. Navíc co týden pucuju komp Ccleanerem a dalšími "rejžáky", přičemž se maže i historie a cookies - co potřebuju, si ukládám jinak a jinde, do bezpečných složek pod heslo. Podotýkám - jiné než na fóra. Při takovém postupu by mne už muselo AV fórum dávno vyhodit jako nepřihlásitelného. Navíc nerozumím tomu, proč se tedy když už mám nové heslo nemůžu přihlásit do Galérie, když je tam jasně řečeno že heslo i nick jsou shodné jako na ostatních fórech. Nebo tam si ho musím po zaslání nového ("náhrada za zapomenuté") hesla změnit taky?

A jestli to jde - Miho, prosím Tě, smázni registraci "rakkev" - byl to jen prostředek, jak se sem v nouzi dostat a tím, že se mi sem povedlo konečně "probouchat" ztratila tahle registrace smysl...
Dík.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 10. 2010 15:05

AVmania utekla od Živě k E15?
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 10. 2010 19:32

Devastor píše:AVmania utekla od Živě k E15?

Budíček, centurione...!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 3. 10. 2010 16:56

To to teda dopracovala, bude se tam teď řešit AV technika vzhledem na dopad v ekonomice? :)
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 10. 2010 18:16

No, myslím že ekonomika na tom přesunu měla dost silnou zásluhu... Ale ještě by bylo dobrý to všecko dotáhnout, aby chodila i Galérie tak jako do konce září - lidi už si dost stěžujou, že se tam nejde přihlásit atp...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marcelino 11. 2. 2011 11:56

Tak chlapi, mám podobný problém:
síce sa bez problémov prihlásim sa na superforum, aj vleziem do niektorej časti fóra, napr. "auta" , ale hneď ako vojdem do niektorej z tém - napr.: "výber auta" - tak som odhlásený a nemôžem prispievať...
...ak si dám v tej téme znova prihlásiť, tak vypíšem prihlasovacie údaje - odkliknem a zahlási to "boli ste úspešne prihlásený" ,potom to preblikne a hodí ma to nazad do danej témy , ale znovu ako neprihláseného 8-S
...vie mi niekto poradiť, čo s tým ?
Marcelino
Uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 11. 2. 2011 13:10

jako první zkus vymazat cookies v prohlížeči..
jannnn
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcelino 12. 2. 2011 15:28

dík za radu - to bolo prvé , čo som skúsil...
Marcelino
Uživatel

Odeslat příspěvekod Marcelino 12. 2. 2011 17:18

Marcelino píše:dík za radu - to bolo prvé , čo som skúsil...

no pre istotu som vymazal cookies znova a čuduj sa svete - pomohlo to... 8-)
hmm :hm nechápem, prečo to doteraz blblo (ale iba vo Firefoxe, IE išiel vpohode)
Marcelino
Uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků