Email od SF?

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod mmmjack 5. 5. 2010 20:43

miho píše:Zadne takove odkazy tam nejsou. Mail odchazi presne v takove podobe, jako je uvedeno v prvnim prispevku vcetne zvyrazneni vsech (dvou) odkazu modrou barvou.

Pokud tam mas odkazy navic- pak nepochazeji od nas.


Děkuji že tu někdo zastává podobný názor. Ten odkaz začíná až na e.cz čili Živ je jakoby neaktivní, a když už další uživatel potvrdil že ten odkaz opravdu má co dočinění s živě.cz tak jako fakt nevim. Ale prdim na to, se z toho nezblázním, jen jsi předtím psal že víš čím to je a když se tě zeptám čím a co to je, jak se to tam dostalo atd. tak mě odpovíš že to není od Vás no. Tak jako fakt dík. Peace man...
Intel Core i5-4690K · SPC Fera2 (fan F12PWM) · 16 GB DDR3 · MSI GTX1060 Gaming · Kingston KC400 · Crucial M500 · MSI Z97M Gaming · Fractal Design Define Mini (4xF12PWM) · Seasonic G450 · Dell U2717D
Ford S-Max 2010 2.0 SCTi PowerShift
mmmjack
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 5. 2010 22:09

Mistře, já bych se s tím prostě smířil, že ten email, co ti přišel, opravdu náš nebyl, a tím pádem ti tu s ním nikdo nemůže nijak pomoci. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod Snekac 5. 5. 2010 22:17

Také se mi vytvořily odkazy jak popisuje mmmjack ;-) Tak nedělejte kvapné soudy.
Přílohy
mail.PNG
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 5. 2010 23:47

A v čem to prohlížíte? Vypadá to na problém web gmailu. ;-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 6. 5. 2010 07:18

Majkl vP. píše:Mistře, já bych se s tím prostě smířil, že ten email, co ti přišel, opravdu náš nebyl, a tím pádem ti tu s ním nikdo nemůže nijak pomoci. :-]

vždyť jsem to tu psal
myšpulín píše:ono to jeho http://xn--iv-cja.sk/ vyběhne když se zadá do prohlížeče http://živé.sk , alespoň v mém Fx se to tak chová


Jinak mě maily přišli, resp. se zobrazují korektně, používám seznam.cz
myšpulín
Uživatel

Odeslat příspěvekod voshi 6. 5. 2010 14:33

Nemám nic proti jazyku sousedů ani nic proti tomuto e-mailu. Jen vypadal opravdu dost nevěrohodně, tím spíš, že jsem tu nenašel žádné další info. Všude se pořád píše jak se má mít uživatel na pozoru při otvírání zpráv a kdesicosi. Takže bych se ani nedivil, kdyby se zpráva trochu minula účinkem.
Díky za vysvětlení všem co do toho jsou zasvěceni.
Přílohy
capture_05062010_152703.jpg
Tak to prohlížíte fakt odněkud z Marsu.
voshi
Uživatel

Odeslat příspěvekod Snekac 6. 5. 2010 18:37

christian píše:A v čem to prohlížíte? Vypadá to na problém web gmailu. ;-)


Jasně Gmail.
Ale pro upřesnění - mně to nedělá podivné odkazy, prostě odkazem je to, co vidím.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 6. 5. 2010 18:54

lepsie by bolo keby v maily nebol ziaden link, ale len aby sa uzivatel prihlasil do klubu a tam by bola pridany link suhlasu
Nebolo by to take nedoverihodne.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ZaseJa 7. 5. 2010 15:05

Tiez sa mi to nezdalo, hlavne pri castych chybovych hlaskach na zive.
Ale co ma zarazilo viac, ze v tej zmluve suhlasim s posielanim spamu, to tam bolo aj predtym? :)
ZaseJa
Uživatel

Odeslat příspěvekod kejki3 8. 5. 2010 06:45

Hlavně je úžasné, že mi na druhém nicku nevezmou staré heslo a po zaslání nového ani to nové.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod voshi 8. 5. 2010 07:01

Proč máš dvě registrace?
voshi
Uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 5. 2010 19:50

kejki3: skus sa tym novym heslom prihlasit na oldforum. Mne sa to az potom na novom fore zmenilo na nove heslo. U mna konkretne oldforum.mobilmania.sk
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 9. 5. 2010 12:58

voshi píše:Proč máš dvě registrace?

Ta první nefungovala, tak jsem si udělal druhou. Pak to nějak opravili a už to funguje.
vyřešené posláním dalšího hesla
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joan 21. 5. 2010 08:18

Měla bych otázečku: z toho maiu, který jsem taky dostala, jsem pochopila, že od potvrzení svých údajů se bude u každého mého příspěvku na fóru zobrazovat jak moje CELÉ JMÉNO, tak přezdívka, pokud si ji zvolím.
Chápu to správně? Díkly za odpověď!
Joan
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 21. 5. 2010 09:15

Ne, to platí v diskuzích pod články na titulce.
„Ale proč? Aby to bylo v rozkladu? Aby se to totálně rozvrátilo. Proč?“
kejki3
Uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků