Reklama na vrchu stranky

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Azalix 18. 4. 2008 08:04

No ohromny vynalez :-\ keby ste to aspon umiestnili niekde na bok. Forum sa nacita rychlo, ale ta reklama sa tam zjavi o nejaky zlomok neskor. Uz som asi milionkrat klikol niekde inde ako som povodne chcel, ked sa mi to cele posunie nadol a skoncil som inde ako som planoval >:-( Nedalo by sa to nejako osetrit? Nacitat naraz, alebo hned to cele posunut nadol. pls :idea: :oboze
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 18. 4. 2008 12:30

super dakujem :-)
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 18. 4. 2008 12:31

sak to stale skace :hm
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 18. 4. 2008 12:42

ale mne to uz nabehne vsetko naraz, teda posunute, len reklama sa nacita o nieco neskor. Ale uz neskace stranka. tebe stale hej? pouzivam operu

este by to mozno chcelo trochu doladit ;-)
Naposledy upravil Azalix dne 18. 4. 2008 12:43, celkově upraveno 1
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miho 18. 4. 2008 12:43

Ve stylu byla nastavena vyska napevno takze by to skaka nemelo. Kdyztak F5 aby se znova nacetly styly.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 18. 4. 2008 12:50

aha, takze to robi len v subsilveri

skoda ze OM tak blbo zorazuje problueF, by som prehodil :(

Obrázek

takto subsilver
Obrázek
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 21. 4. 2008 10:52

Azalix: no pomerne dobry vynalez je i plugin do FireFoxu s nazvem Ad-Block. Staci si zadefinovat blokovani celeho DIVu a nic tam neni :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 4. 2008 17:56

Výborně. A až zase bude potřeba nový server, až bude potřeba naprogramovat novou funkci, všichni se obraťte na S474Na, zaplatí to ze svého.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 4. 2008 07:39

Marek L.: jsem plne k dispozici, zajemci at se hlasi :mrgreen:

Ted vazne - myslim si, ze na foru je vic nefunkcnich veci, ktere "hori". Zabyvat se ted reklamou mi prijde jako naprosty nesmysl. Ale neni to muj server a tim padem i moje zbytecna starost. Naopak co je moje, to je muj prohlizec a v nem se budu divat pouze na to, na co chci. Pokud nejaky provozovatel serveru nechce poskytovat svuj obsah, at ho neposkytuje. Osobne nevidim rozdilu, jestli reklamy "nevidim",pripadne "podvedome preskakuju". Vim, ze se v tomto neshodneme, ale treba na uvodni stranku zive nebo mobilmania se bez zapnuteho AdBlocku ani neodvazim podivat, protoze vic preplacany web reklamou snad neexistuje. Vsude vsechno lita, otviraji se flashe a kdovico jeste (nevim co tam aktualne je, ale co bylo driv byl des a bes). Pokud provozovatel webu je zavisly pouze na reklame z banneru, asi by se mel zamyslet, jak sve prijmy zabezpecit jinou formou.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 4. 2008 11:18

Každý provozovatel webu typu Živě je závislý pouze na reklamě. Opravdu tedy chcete, abychom na zobrazení reklamy vázali i zobrazení samotných článků? Abychom se cíleně snažili, aby se při blokování reklam rozpadly články, aby se nedaly číst? Nebylo by lepší, kdybychom energii věnovali funkcím, které jsou pro čtenáře užitečné?

Jak jsem psal. Až si tady čtenáři budou stěžovat, že fórum je pomalé a nestíhá, že dlouho čekají na doprogramování ostatních funkcí, vzpomenu si na vás. Jste jeden z viníků, proč to nejde rychleji.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 22. 4. 2008 11:24

A ještě jedna věc. Vaším cílem je, aby si všichni čtenáři zablokovali reklamu, když tady tak propagujete AdBlock? Opravdu chcete docílit toho, aby SuperFórum bylo jen nákladovou položkou, aby u něj nebyly žádné výnosy?

Nerozumím, co vás k tomu vede. Chcete, abychom třeba za půl roku zjistili, že bude efektivnější, když server pro fórum využijeme pro něco jiného, když programátora zaměstnáme jinými projekty?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 22. 4. 2008 13:09

Marek L.: pro vsi ucte, je mi jedno, jak se s cim kdo popere. Kdyz na webu uverejnim navod na atomovou bombu, tak ostatnim nerikam, ze to maji hned zkousek sestrojit a odpalit. V tomto pripade jsem rekl pouze svoje reseni a nikde nikoho probuh nenutim, aby toho vyuzival ci to jinak "propagoval".

Samozrejme muzete server vyuzit pro neco jineho, to je jenom na majitelech/provozovatelech, k cemu sve servery vyuziji. Druhou veci je, ze oba dva vime, ze konkurence nikdy nespi a kdyz nepojede tohle forum, tak pojede jine. Ale rekl bych, ze jsem jiz hodne OT.

Ma-li provozovatel webu s mym nazorem co se tyce blokovani reklamy potiz, pripadne ma-li problem s mnou napsanou radou tykajici se Adblocku, necht vyuzije moderatorskych prav a uvedene prispevky smaze nebo jinak upravi. Opravdu zde nechci zakladat zbytecny flame.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 24. 4. 2008 07:32

S474N >>> trochu sebecky pristup nemyslis? reklama bola vzdy zivielkou takychto serverov a trochu reklay nikoho nezabilo. a v konecnom dosledku ju nemusis citat a bud rad, ze zive nema vyskakujucu reklamu, ktoru musis najskor zatvorit, aby si si vobec mohol nieco zo stranky precitat.
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Azalix 24. 4. 2008 07:33

a ehm zase by bolo dobre aby ste upravili tu sirku stranky, aby to zase neskakalo do strany :-) dik
"Je smutné, ak si niekto myslí, že tam, kde je, pre neho neexistuje žiadna príležitos?, ale myslí si, že by sa mu viedlo lepšie inde."
Azalix
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 24. 4. 2008 08:24

Azalix píše:a v konecnom dosledku ju nemusis citat a bud rad, ze zive nema vyskakujucu reklamu, ktoru musis najskor zatvorit, aby si si vobec mohol nieco zo stranky precitat.

Azalix: jenze ja to mam jako v eBance, ja totiz "....nemusim, ne-mu-sim" :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků