Spoiler tagy

Pravidla, rady a připomínky k celému SuperFóru

Moderátor: Administrátoři SuperFórum.cz

Odeslat příspěvekod Torham 14. 4. 2008 07:05

Dobrý den. Na SuperSmetišti jsem viděl jednu velice užitečnou funkci - spoiler tagy. Po spuštění SuperFóra jsem ale nikde na ně nenarazil. Kde jsou? Pokud je zrušili, tak PROČ? :-/
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 14. 4. 2008 09:02

myslis tohle?:
8-)
DevAstor
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 14. 4. 2008 09:47

Devastor píše:
myslis tohle?:
8-)
Přesně...jo, už to vidím, jak se to píše 8-) Mě to zmátlo...myslel jsem, že ve psaní zprávy je na to tlačítko...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 4. 2008 18:56

Tohle je vlastní bbcode, co jsem sem přidal..

//edit:
Syntaxe je:
Kód: Vybrat vše
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]


a výsledek je
nadpis:
text
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 15. 4. 2008 09:53

christian píše:Tohle je vlastní bbcode, co jsem sem přidal..

//edit:
Syntaxe je:
Kód: Vybrat vše
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]


a výsledek je
nadpis:
text

Jo, děkuji. Tak proto tam na ty spoiler tagy není při psaní zpráv tlačítko...mne to zmátlo. Děkuji :-)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 15. 4. 2008 10:00

To ne - tlačítko při psaní zprávy tam není proto, že tam zatím nikdo nepřidal. :-) Ta funkce by se měla používat uvážlivě, tak nevím, jestli je dobrý nápad ho dodat nebo ne...
Deleted user


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků