Blokování sms - bez náhledu zprávy a odesílatele

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dtrim 13. 9. 2018 14:03

Zdravím,
donedávna mi na telefonu Xiaomi Redmi Note 4 stačilo systémové blokování. Ale po asi dvou měsících se mi začaly zobrazovat náhledy blokovaných sms, pár slov nebo celá věta. Dřív to nebylo, ukazoval se jen počet blokovaných zpráv od toho kterého odesílatele.

Vyzkoušel jsem následně všechny možné i nemožné aplikace a všechny dělají totéž.

Prolezl jsem i toto fórum, ale jsou tu diskuze dekády staré, nebo řeší jen ten základ, což je v podstatě jen vypnutí oznámení a jakás takás filtrace.

Umí nějaká appka zablokovat sms jinak, než aby v adresáři zpráv člověk stejně viděl, kdo z blokovaných píše a čím otravuje?

Blokovat přeci znamená, že to jednak nebudu muset číst, druhak o tom blokování nebudu vědět. K čemu vůbec je, že se to jen přehodí do jiné složky? Vždyť je to k ničemu, ale "slávy" kolem toho je, jako by blokátor uměl na druhé straně dotyčného profackovat.

Předem díky za smysluplné a věcné odpovědi :)
Dtrim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dtrim 3. 10. 2018 13:41

Nikdo neví? Ach jo :-D :-(
Dtrim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 10. 2018 15:48

Pokud máš Android, tak asi bohužel. Pořádně a ne na půl to umí jen lepší, skutečné OS. ;-)
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 3. 10. 2018 15:50

Na OnePlus tohle fungovalo. Dal jsem block u jednoho kontaktu a vůbec jsem o něm nevěděl. Takže Android to umí :hm
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 10. 2018 16:56

Nejspise jentak na pul, dnes jsem si hral s nekolika ruznymi Androidy na dilne u kolegu v praci a pokazde to nejak dalo vedet, ze prisla sms z blokovaneho cisla. Takze takove polovicni blokovani.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 3. 10. 2018 17:45

Ahoj, mám Huawei Mate 10 Pro a ten to umí naprosto perfektně.. V podmenu vytáčení (symbol zeleného sluchátka, dále vpravo dole symbol tři teček) je položka "Blokováno" kde si mohu vše upravit, i zda se má něco zobrazovat na LCD při příchozím hovoru/SMS z blokovaného čísla, nebo ne. Vždy si mohou v podmenu k blokovaným hovorům nebo SMS zjistit kdy blokované číslo volalo, nebo jakou napsalo zprávu, ale je to skryté,neotravuje to... Předpokládám, že tuto funkčnost budou mít všechny mobily Huawei s Androidem 8 a novějším... Dřív jsem používal Sony, Samsung a LG a i ty to uměli v základu.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 3. 10. 2018 17:48

Asi jak kde a na jakém Aparátu. Na mém NOTE 8, dam blokovat kontakt a vubec o něm nevím, že mi něco došlo, aj kdyz se dívám na display, neukaze to vůbec nic.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 10. 2018 17:58

Pak jedine dobre. :tleskani Je blbe prave ta roztristenost, jak kde. Pokud je to zakladni funkce Androidu a je tedy dotazena na 100%, melo by to jet vsude stejne na 100% bez rozdilu vyrobce ci nadstavby..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aje1 3. 10. 2018 18:58

ALE druha strana kdyz ma zaple potvrzeni o doruceni tak vzdy bude vedet o doruceni sms, protoze to je u operatora, jakmile operator zjisti že tvuj mobil je na signalu tak ti tu sms s centra odesle a tim je proste dorucena, jestli ti ji mobil smaze nebo ne to uz nemuze ovlivnit proste doruceno.
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 3. 10. 2018 20:24

Ale to je mu fuk, jemu jde respektive slo o to, aby se jemu nic nezobrazovalo. Ne, ze druhe strane prijde dorucenka.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků