Který displej pro Xiaomi Redmi Note 4?

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ferokulda 22. 1. 2018 11:04

ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod polda 22. 1. 2018 11:13

Koukni do Číny Aliexpres, nemělo by to stát nad 500
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 1. 2018 11:32

Kup originál,kamaráda servis podvedl a dali mu tam nějaký šmejd z alika,horší barvy,poloviční max jas a o odolnosti se nemá cenu bavit,žádnou nemá.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ferokulda 22. 1. 2018 12:24

standavfr: Kde zakoupím originál? Kamarád ho měl na opravě v autorizovanym servisu?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 1. 2018 12:58

Kde koupíš originál nevím,ale vzhledem k ofic zastoupení značky by to neměl být problém.Autorizák tu ještě v tu dobu nebyl,ale už je snad v Brně.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bobasso 28. 2. 2018 20:38

Zdravím. Před vánocemi jsem u tohoto stejného founu rešil výměnu napadrť rozbitého dotykového skla. Poptával jsem se různě v Brně. Na Táborské opravují Xiaomi founy. Řekli by si o 2200kč. Dole na Masarykové vyslovil servis tu samou cenu. Značkový servis chtěl za výměnu 2500kč. Jen podotknu, že foun než mi vypadl z ruky byl půl roku starý. Všechny tyto ceny oprav převyšují polovinu ceny nového telefonu. Při koupi je třeba dávat pozor. Na Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global s čipem Qualcomm Snaptdragon 625 (mido) , nelze pořídit dotykové sklo+displej na starší verzi Xiaomi Redmi Note 4 s čipem od Mediateku Helio X20 (nikel).Nebude to fungovat. To stejné (rozměrově,parametry i vývody drátů) dotykové sklo+displej jako má váš Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global s čipem od Qualcommu má i Xiaomi Redmi Note 4X. Je tedy možné koupit na jeden či druhý foun a vše bude pasovat a chodit. Mě byl kolegou poraděn e-shop http://www.sema-for.cz ve Cvikově.U nich jsem dotyk+displej objednal a s poštovným i balným mě to přišlo na 1265kč. Výměnu jsem si provedl doma sám dle videonávodů na youtube. Displej funguje stejně dobře jako ten původní. Je třeba při objednávce na e-schopu vypíchnout, že máte Xiaomi Redmi Note 4 LTE Global s čipem Qualcomm Snaptdragon 625, verze mido. Také je důležité jim říci, jakou RAM a ROM paměť ve founu máte. (3GB/32GB ; 4GB/64GB ) Toto vše je potřeba s e-schopem před koupí nového dotykového skla+displeje pořešit, ujasnit si. Dotykové sklo a displej se prodává jako kompaktní celek, jako jeden kus. Na displeji je dotykové sklo nalepené. Celé to je zasazené v rámečku barvy jakou jim řeknete (má váš foun). Po rozebrání mobilu se z původního rámečku s dotykovým (prasklým) sklem a displejem přeháže veškerá elektronika s baterkou do nově zakoupeného rámečku s dotykem a displejem. Dle videonávodů mě výměna doma trvala 2,5hod. Vše jsem dělal s rozvahou a pomalu, abych něco nedoničil. Proto asi tak dlouho. A proč jsem mimo jiné zvolil výměnu svépomocí? Už jen proto, aby mi no name servis třeba nevyměnil téměř novou baterku za jetou a za nové díly mi tam nedal už použité. .....že jsem opravu provedl doma, tak jsem nemusel vymazat celý obsah telefonu.Takže asi tak.
bobasso
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků